Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus L5 II vagy Sony...

LG Optimus L5 II vagy Sony Xperia U?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam szerintetek?
2013. aug. 18. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nehéz a döntés! A Sony-nak 2 magos procija van, viszont a memóriája nem bővíthető, nem tudom, hogy 4 GB mire elég. Az LG dual sim-es, viszont neki meg előlapi kamerája nincs.


[link]


Mindenképpen ezek valamelyikéhez ragaszkodsz, vagy csak jó telót akarsz jó áron, és max. mennyiért?

2013. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az Lg-nek nem a dual simes változatát nèztem ki. Azèrt ezek mert bekrepált a mostani ès jelen helyzetemben ezekre van jó ajánlat, èrteni viszont nem èrtek hozzá.
2013. aug. 20. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok! Nem rossz telefonok, de tökéletes telefon nem létezik! Egyik ismerősöm tavasszal vett Xperia U-t, és néha panaszkodik, hogy leesik az alja, a világító rész. Az LG is jó márka, bár ezt a típust nem ismerem annyira.

Az LG kártyafüggetlenül 49ezer Ft, az a legdrágább ezekre való ajánlatok közül. Ennyi pénzért pedig jobbakat is kapsz!

Az Alcatel OT-997d processzora bár nem a legjobb, de egész csúcs teló ilyen árban. A Motorola Atrix 2-nek nem a legcsúcsabb az operációs rendszere, de azért elég jó, magyar nyelvű menüje pedig csak AT&T (USA)alkalmazáson keresztül van.


[link]

2013. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen!!
2013. aug. 21. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!