Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4-et veszek, vagyis...

IPhone 4-et veszek, vagyis tervben van, legtöbbet csak netezek, meg telefonálok megérné?

Figyelt kérdés

65-ezerért veszem nagybáttyámtól, benne meg lehet bízni, informatikus.


Leírnátok, hogy milyenek benne a hardverek? Milyen a proci, ram, stb..

Előre is köszi:)


2013. aug. 18. 22:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és 32GB-os, de lehet, hogy az árból engedni fog.
2013. aug. 18. 22:46
 2/9 anonim ***** válasza:
800 MHz Cortex A8, 512 MB RAM, PowerVR SGX535 GPU. Most bizonyára azt gondolod, hogy "te jó ég, ez milyen ócska". Hát, mai szemmel nézve bizonyára az, de ne akard androidos eszközökhöz hozzámérni, iOS egyrészt optimalizáltabb, másrészt más multitask modell miatt nem is igényel akkora erőforrásokat.
2013. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem a legújabb, de van egy jó gépen, az leköt engem, telót nem játékra használom.

Az a lényeg, hogy a mostaninál lassabb ne legyen.:)


Az ár meg sztem megfelel, mert jár hozzá minden+2 tok, meg egy állvány is, de ezt nem írtam.

De gondoltam megkérdezlek már titeket is:)

2013. aug. 18. 22:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Te kérdezted:)

65 ezer kb reális, nem a legolcsóbb, de nincs is túlárazva.

2013. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon a 4-es, nekem is olyan van. Amire te használnád, arra tökéletes. Azért olyan 50-55 ezer körül már ki lehet fogni, picit sok a 65. 70-től felfelé már kapsz 4S-t is, ami azért hardverben és kamerában is sokkal jobb...
2013. aug. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: 16 GB-osok valóban annyiért mennek, de ez 32-es.
2013. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az imént találtam egy 32 GB-osat 60-ért a Hardveraprón :) Amúgy ha nem nagy játékos a kedves kérdező, teljesen elegendő a 16 GB memória is. Persze ha van rá lehetősége, vegye az "izmosat".
2013. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de ehhez vannak tartozékok is, amik bennevannak 5e ftba sőt még többe is. meg mondom, hogy nagybáttyámtól veszem, mindent tőle szerzek be, ezzel foglalkozik, benne azért jobban megbizom:)
2013. aug. 20. 21:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha telik rá, vedd meg bátran.
2013. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!