Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a JOBB telefon: LG...

Melyik a JOBB telefon: LG E460 Optimus L5 II VAGY Nokia Lumia 520?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni, és a T-mobile oldalán nézegetem az ajánlatokat. Eddig úgy terveztem, hogy az LG-t veszem meg, de megláttam ezt a Nokiát, ami olcsóbb (2 ezer forinttal :)), és úgy látom hogy többet tud, mint az LG.


[link]


[link]


Kinek van/volt melyik telefonja, mik a tapasztalatai vele?


2013. aug. 19. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz eldönteni, mert amiben nem egyformák, ott a tudásuk keresztezi egymást, úgyhogy hagyatkozz csak az árra! Vagy ha mindenképpen kell a tudás és gyorsaság is, ilyen árban én inkább a Samsung Galaxy S Advance-t ajánlom, mindkettőnél jobb!
2013. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Samsung Galaxy S Advance-t azért nem akarok, mert olyan van tesómnak is, nem akarom hogy egyforma telónk legyen. A Nokia-n gondolkozom, mert a jellemzőkből úgy tűnik nekem, hogy többet tud, mint az LG.
2013. aug. 19. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:
a Nokia valóban erősebb, és ha neked bejön a Windows Phone rendszer, akkor mindenképp azt ajánlom!
2013. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!