Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 4-nél hogyan lehet...

Nexus 4-nél hogyan lehet alkalmazás paracsikont rakni az asztalra?

Figyelt kérdés

Simán az alaklmazást ki tudom rakni, ha a menüben nyomva tartom, de én ilyen parancsikont szeretnék kirakni.


(TotalCommanderes parancsikont, amire ha rámegyek, akkor egyből a megadott mappába visz)

Xperia P-m volt ezelőtt, ott ment. CSak nyomvatartottam az asztalt és akkor ott volt, hogy lehet kirakni:

widgetet

hátteret

alkalmazást

PARANCSIKONT


És ott a parancsikon fül alatt alkalmazások egy részére mutató dolgok voltak(pl. Walkman lejátszási listák, Chrome könyvjelzők, Óra appon belűl külön időzítő, stopper...)és ott volt Total Commander is, ahol meg meg tudtam adni, hogy az a parancsikon melyik mappára mutasson.


Hogy tudom megcsinálni? Mert Nexus 4-en ha nyomvatartom, akkor csak háttérkép és widget van.



2013. aug. 19. 10:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!