Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg? Samsung...

Melyiket vegyem meg? Samsung Galaxy S Advance vagy LG Optimus 4X HD?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 11:22
 1/7 anonim válasza:
LG Optimus 4X HD
2013. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Osynho ***** válasza:
4xhd. Sokkal jobb telefon.
2013. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem az adataikat, de olvastam, hogy az LG sokszor befagy, ezért is tettem fel a kérdést. Mindenképpen vegyem meg a jobbat, vagy inkább menjek a biztosabb, megbízhatóbb működésre?
2013. aug. 19. 11:40
 4/7 Osynho ***** válasza:

Biztosabb, megbízatóbb működés? :) Ez jó. Nem hiszem, hogy sokszor befagyna, a családban van 3, de egyikkel sincs ilyen gond. Hol olvastad ezt?


Egyébként meg custom romot kell rá tenni és gyorsabb is lesz, mint a gyárival.


Egyik haverom pont tegnap panaszkodott, hogy napi többször szénné fagy az Advance telója. :D Szóval nincs tökéletes teló, főleg ennyiért, de a kettő közül csakis a 4xhd, ez nem is kérdés!

2013. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az arukereso.hu-n olvastam, több 4X-tulaj írta egyhangúan a lefagyásokat! De ha 3 is van, és megbízhatóbbak, akkor nem kérdés, hogy az LG lesz a befutó, amint 60ezer alá megy az ára.

Köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 19. 12:56
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként itt GYIK-en írták, hogy korábban tökéletes volt, a közelmúltban történhetett valami a gyártás során!
2013. aug. 19. 13:00
 7/7 Osynho ***** válasza:
Amennyiben hardveres a hiba, akkor cseréltetni kell. A régebbi ICS szoftverrel voltak bajok, de az újabb JB-el már sokkal jobb a helyzet.
2013. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!