Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internet Android tabletre...

Internet Android tabletre (bövebb lent)?

Figyelt kérdés
DSL netnem van és azt szeretném kérdezni,hogy lehetséges e ,hogy a modemből kivezetett kábelt(USB-s) OTG kábelre kötöm azt pedig a tabletbe? Én ezt megpróbáltam de nem volt internet szóval arra gondoltam hátha kell valami alkalmazás vagy beállítás amihez már nem értek.

2013. aug. 19. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell venned wifi routert.
2013. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam de még nincs meg hozzá a keret. :D
2013. aug. 19. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
A beállításokban a wifit kapcsold ki. S elvileg kell lennie a beállításokban olyannak, hogy ethernet, ezt pedig kapcsold be.
2013. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Várj, most esett csak le, hogy mit írtál... Nem, nem lehet. Amit javasoltam, azt csak akkor tudod megtenni, ha veszel egy USB-LAN átalakítót, s azt dugod az OTG-be, az átalakítóba pedig LAN-kábelt, dugsz.

Ezt úgy rémlik, hogy neked magyaráztam már el egyszer!

Egy wifi router 3 ezer forint, használtban 1500!

2013. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!