Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meglehet oldani, hogy az...

Meglehet oldani, hogy az albumban csak képeket jelenítsen meg a telefon? Sony Xperia S 4.1.4 Jelly Bean)?

Figyelt kérdés
Utálom, hogy nézegetném a képeimet, és közbe berakja a videókat is. Van erre megoldás? Vagy csak akkor lesz jó, ha leszedek egy kép nézegetőt? De akkor az alap csak a helyet foglalja, amit csak akkor tudok letörölni, ha rootolva van a telóm, de nem. Lényeg a lényeg, az alap alkalmazásban van erre lehetőség?

2013. aug. 19. 18:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Upsz, 4.1.2 android.
2013. aug. 19. 18:55
 2/3 anonim ***** válasza:

A gyári képnézegető egy hulladék, nem tartom annál sokkal többre. A QuickPic programot használom helyette, itt van lehetőség csak bizonyos mappák tartalmának megjelenítésére illetve a videók figyelmen kívül hagyására is.

Root-tól nem veszik a garancia, érdemes root-olni és törölni a felesleget, sok a szemét gyárilag. Root nélkül csak egyes alkalmazások letiltásásra van lehetőség a Beállítások/Alkalmazások/Mind fülön.

2013. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen utána néztem a rootnak, és vannak előnyei. Viszont én nem értek hozzá, és azt is olvastam, hogy ha valaki nem ért hozzá, ne kezdjen bele csak úgy. Persze ha nem csinálja nem gyakorolja, de akkor se kezdeném el ezt a telefonomon. Ja és köszi a segítséget. Mindenképpen megnézem azt az appot, amit írtál.
2013. aug. 19. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!