Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a gyári visszaállítás/te...

Mi az a gyári visszaállítás/teljes visszaállítás?

Figyelt kérdés
Így minden kitörlődik, vagy csak azok, amiket én raktam fel?! Érdemes ezt megcsinálni, hogyha újra akarom kezdeni mindent, de már rajta van az android újabb változata? az is visszaáll a gingerbreadre?

2013. aug. 20. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítás az amikor ahogy kihozod a telefont a boltból!Tehát üres,nincsenek benne képek,zenék stb...stb
2013. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Háát pèldául en tegnap állítottam vissza!"! Hát ha vissza állitod akkor ami van játèkod az le fog törlödeni!! De ha van sd kártyád ès ami azon van az megmarad. Ès amit letoroltel a telefonrol az visszaállitodik.
2013. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!