Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv. Mi a véleményetek az...

Üdv. Mi a véleményetek az Iphone 4 clone Dual Sim-es telórol? Amit cserélnének velem azon már Androidos oprendszer van és magyar nyelvű is. Állítólag minden jól működik rajta.

Figyelt kérdés
Iphone 4,clone,

#iPhone 4 #Iphone clone.
2013. aug. 20. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A lényeg az állitólagon van!
2013. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 éve nekem is volt klónom egyszerű valami írdatlan sz*r volt,A Hálozatot dobálta laggolt minden baja volt(újjan vettem)Örültem hogy 1 hét után megszabadultam tőle.Vettem inkább helyette egy galaxy minit ugyan annyi pénzért és hát ég és föld.Én nem ajánlom akkor inkább már egy iphone 3g-t ugyan annyi pénzért az legalább akkor is apple cucc


Sony xperia e

2013. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy hány éves vagy de a klónok az alma b*zi 14 éves gyerekeknek készülnek akiknek nincs pénzük az iphonra de menőzni akarnak vele
2013. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
25 vagyok.Csak van egy termékem fent neten aztán írták hogy adnának érte egy ilyen telót.Ígyhát gondoltam megkérdezem hogy mit is tud ez,de gondoltam hogy nemvalami jó,meg utánaolvastam.Ennél még akkor a Samsung GT-S5620-am is jobb :D
2013. aug. 20. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Nane! Klónt semmiképpen se vegyél! Olcsó, gagyi utánzatok, a szoftver is rossz, és sokszor lefagynak! Ha nincs rá pénzed, akkor inkább használtan vegyél, de eredetit!
2013. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. aug. 20. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!