Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó, nem szappantartó...

Olcsó, nem szappantartó formájú,4 magos, hd kamerás telefon?

Figyelt kérdés
Hasonlóra gondolnék mint az LG Optimus 4X, formára és képességekre is körülbelül ilyesmi telefon kellene. Köszönöm előre is segitségetek!

2013. aug. 20. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Akk vegyél olyat.
2013. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz ennél jobbat? Olyan tudása van, mint a többi hasonló nagy tudású telefonnak, de sokkal olcsóbb náluk, pedig nagyon jó márka az LG! Nekem is ez álmaim telója, egyszerűen überszuper!
2013. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Osynho ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésedet egyből. :) 4xhd.
2013. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sehol sem írtam, hogy jobbat akarok ennél én azt írtam, hogy ilyesmi telefon kellene, de sokallom az árát és a kérdésem az, hogy van-e ennél olcsóbb telefon?
2013. aug. 20. 17:49
 5/6 Osynho ***** válasza:
Van, de az gyengébb, butább lesz. Kivéve, ha pl Kínából rendelsz. A 4xHD best buy a kategóriájában.
2013. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok! Ez már egy eléggé felsőkategóriás telefon, ugyanilyet vagy jobbat nem találsz ennél olcsóbban! Sokan meg is lepődtek, hogy tudásához képest milyen olcsó!


[link]


[link]

2013. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!