Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 620 vagy Sony...

Nokia Lumia 620 vagy Sony Xperia J (Zene+Játék)?

Figyelt kérdés
Esetlen Samsung Galaxy S Advance, de arra csak akkor költenék, ha bőven megéri az árát a 620-al és a J-vel szemben.
2013. aug. 20. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
a 620-al szemben egyik sem éri meg az árát. pláne az xperia j nem
2013. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Zenébe és játékokba milyen? Mert én most egyiket se ismerem, de pl. zenei téren samsung és sony mindenem, így azokat tudom hogy adnak rá, de nokiám sose volt, ezért írtam kérdésbe is, hogy zene+játék.

Am. köszi a gyors választ, de lehetne kicsit bővebben :D

2013. aug. 20. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát a j enyhén túlárazott : elavult hardver meg minden

az s advance is, mondjuk az már hardverileg sokkal kifinomultabb mint az xperia j 2magos 1ghz proci 768 ram

a lumia 620 meg hát windows phone. épp ezért azt ajánlom . az nem akad , nem fagy be , mint az android, csak kiveszed a dobozból bekapcsolod és használod, nem kell rootolni meg főzött romokat tenni rá, hogy normálisan működjön :)

az xperia j-t nagy eséllyel kellene romolni 2-3 hónap után, utána kb olyat csinálhat, hogy magától újraindul,nem ismeri a simkártyát,befagy, belassul,akadozik. az s advance is kétes, hiába a két proci, mégiscsak középkategóriás android, és itt elég sokat lehet szívni velük. androidot szerintem csak felsőkategóriában érdemes venni, mert ott nagyobb esély van arra, hogy minden normálisan fog működni (nexus4,sgs3-4,xperia z, htc one,lg optimus g)

2013. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
így máris jobb :D köszi :)
2013. aug. 20. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és a lumia hardverileg kb azonos a samsung-al
2013. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3as válaszoló jól irja, annyival egésziteném ki, hogy az s advanceról is legyen vélemény, 3 hónapja van itt nálam egy, folyamatosan takaritva van és karbantartva, mégis irdatlan lassu lett.. tegnap találkoztam egyel ami meg iunblock nem enged szoftvert frissiteni .szóval én nem szöszmötélnék vele. játékok 95%ának 512 mega ram a windowsmarketröl elég, zene téren meg a nokiát nem kell bemutatni. (speciel még az 5800ám vagy 820am, mindegy,10szer jobban szól mint egy s advance. azt hittem rosszul állitottam be valamit,de nem. egyszerüen sz.r )
2013. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!