Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung omnia sgh...

Van egy samsung omnia sgh i900 am és bekapcsolásnál eljut a samsung logoig és ott lefagy mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Töltsd fel, és nyomj egy hard resetet. Persze ezzel minden adatod el fog szállni, de legalább lesz esély, hogy elinduljon.
2013. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már csináltam hasprést gugolva csak én indítottam meg az elejét és nem jött tovább. Köszi a válaszod és várok még választ.
2013. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet,hogy virus vagy véletlenül kitöröltél egy fontos fájlt.

Ha budapesti vagy és tovàbbra sem üzemel ajánlom az újpesti Rico gsm-et.5000ért megcsinálják.

2013. aug. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

WM-re nem nagyon voltak vírusok és a romból se igazán lehet Total Commanderrel törölgetni :)

Először próbálj hard resetet, utána az xda-developers fórumon olvass utána, és próbálj feltolni rá egy romot. Legalábbi és ezt tenném.

2013. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!