Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki lefordítaná hogy mi a...

Valaki lefordítaná hogy mi a véleményük? ( többi lent )

Figyelt kérdés

EZ a viddeó az : http://www.youtube.com/watch?v=JOKZBps7XzA

csak tömören hogy jó vagy rossz TV be láttam ott nem nagyon tetszett nekik gondolom ez is erről szol de azért kíváncsi vagyok.(Olyan választ légyszíves ne írjatok ami arról szól ,hogy miért nem tudok angolul stb...)



2013. aug. 21. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából csak elmondja, hogy mit tud és hogy a 4S-hez képest mi újult benne. Annyit mond negatívumként, hogy nincs benne NFC és vezetéknélküli töltés.

Egyébként magyarok is írnak róla tesztet:

[link]

2013. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Magyar teszteket láttam már ! Az a bajom hogy vagy aszt mondják hogy szar vagy hogy jó. Mondjuk nem venném meg csak az iPad et meg az ipod ott akkor is már azokat amik most jönnek
2013. aug. 21. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!