Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus L7 II nem futnak a...

LG Optimus L7 II nem futnak a játékok? Android 4.1.2

Figyelt kérdés
Adott a fent említett telefon,viszont valamiért nem futnak rajta a játékok.Google áruházból leszedett kisebb ingyenes játékok elfutnak,de például a nagyobb terjedelműek gondolok itt az Apshalt 7-re,vagy GTA 3,vagy Vice City,ahogy elindítom őket elkezdi tölteni és kilép.A játékokat az(elméletileg jó helyre tettem) SD kártya\Android\obb vagy data mappában helyeztem el és onnan is telepítettem.És még annyi mikor a telefont megvettem, az Asphalt 7-et ráraktam és akkor működött,igaz akkor a belső tárhelyre tettem,de most hiába teszem akár a belső tárhelyre akár a memóriakártyára egyiken sem működik mindkét esetben betöltésnél kilép a játékból,segítségetek köszönöm.

2013. aug. 21. 14:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!