Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani minecraft...

Ifj.jancsi98 kérdése:

Tudnátok mondani minecraft PE-ben ilyen seedet?

Figyelt kérdés
Két féle jó map-ot keresnék; az egyik az amit mindenki keres; olyat amiben sok a gyémánt, a másik pedig, olyan kéne ami szinte teljesen sík, az se baj ha kevés a fa, csak legyenek jó nagy lapos területek. előre is köszi.
2013. aug. 21. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj,itt az elsőre a válasz: Töltsd le a PocketInvEditor-t ,lépj be a PocketInveditor-be,válaszd ki a mappád nevét,klikkelj rá,nyomj az edit inventory-ra,fent a jobb sarokban a három pontra,az add empty slot-ra,a browse...-ra,a search-be írd be,hogy diamond,ott vannak a választékok,nyomj rá a 3.ra,utána lent a 255 in slot-ra,és nyomj egy visszát,a képernyőn azt fogja írni,hogy saved.Lépj be a mapodba és tarara:99+ gyémántod van(255) ha elfogy megint megcsinálod amit leírtam.Még rengeteg minden anyag számát fel tudod vinni ezzel a programmal,nem csak a gyémántét.A másodikra pedig nem tudom a választ.Remélem valamennyit segítettem.
2013. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1: Próbálgass könnyen megjegyezhető seedeket, pl. a nevedet,stb... és PocketInvEditor pro-val meg tudod néz, hogy mennyi a gyémánt. Tipp: Ha találtál áss fel és jegyezd meg, hogy hol van. Egy seed, amin a spawn alatt van gyémánt: jpgaming

2: Én ezt ismerem, szerintem neked is jó lesz: villageshh

2013. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, mindkét válasz abszolút hasznos volt :)
2013. aug. 22. 11:02
 4/4 anonim válasza:
Frissítsd a pe-det, 9.0-ra ==>Play==> NEW==> Advanced itt beállítod hogy flat legyen, azaz teljesen lapos
2014. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!