Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapok Facebookos...

Miért nem kapok Facebookos értesítéseket mobilneten? (Vodafone, Android)

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy S III mini készülékem, 4.1.2-es Androiddal. Vodafone-nál vagyok, és ha mobilneten vagyok (3G vagy EDGE) akkor nem jönnek értesítések sem a Facebook sem a Messenger alkalmazástól. Nincsen letiltva a háttérfolyamatuk. Abban a pillanatban ahogy wifire csatlakozok megjönnek az értesítések, még akkor is ha azokat én már rég megnéztem mobilneten. (mármint az alkalmazást simán megnyitva láttam hogy van valami)

Ez valami beállítási gond? Esetleg egy nem facebookhoz kapcsolódó alkalmazás háttérfolyamatának letiltása okozhatja ezt? (Viber pl működik)


2013. aug. 21. 18:37
 1/3 anonim válasza:
Szerintem beállítási gond lehet...
2013. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem pont ugyan ez a gondom van de sajna nem tudom miért. Nekem telenor van.
2014. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 petizacc ***** válasza:
Nekem is pontosan ugyan ez a problémám már hónapok óta.. Galaxy S4 és T-mobile.
2014. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!