Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam? Lg...

Melyik telefont válasszam? Lg optimus L7 vagy Nokia lumia 520

Figyelt kérdés
Véleményeket is írhatok h melyik telefon jobb. Vagy hogy szerintetek melyik éri meg jobban.
2013. aug. 21. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

hajaj, itt balhé lesz! :D

a wp és android fanok veszekedni fognak!

én az lg-t ajánlanám, már csak a rendszere miatt is, a nokiában windows phone van, ami ugyan stabil, meg minden, de egyébként véleményem szerint ocsmány, illetve nem testreszabható eléggé! semmitmondó, felületes dolog :I

az lg-n android van, az 1000000% ban testreszabható, minden létező okos és hülye alkalmazás van rá, igaz, hogy van 90 zseblámpa, de legyen ink 90 lámpám, mint egy darab gyertyám!

szóval az lg mindenképpen jobb!

2013. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
+1 Az LG-nek!
2013. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

LG L7-et ajánlassz? LOL XD

[link]

2013. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyértelműnek kellene lennie, hogy lumia 520 jobb választás. még úgyis, hogy nem egy oprendszer. az l7 elavult hardverrel,mezei tft kijelzővel bír, és mivel elavult a hardver, és az android hardverigényes 2-3 hónap után fagyogatna,akadozna,belassulna . az meg csak egy dolog , hogy van led villanó a kamera mellett. attól még szarabb teló marad
2013. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igen az L7 elég elavultnak számit már hardveresen és egyéb szempontokból is. jó telefon meg minden, de ú jtelefon esetény az én igényeim inkáb elégitené ki egy 520 vagy 620,újabb hardverrel gyorsasággal,ingyen navigációval és kameraszoftverekkel.

a testreszabhatósághoz még annyit azért hogy telefont az emberek nem ezért vesznek.bár én sose értettem ezt a "Nem testreszabható "dolgot. nem a wp nem szabható testre,hanem az androidon változtathatsz meg minden,és ez nem mindegy. de megválaszthatod a zárolási képernyö képét, beállithatod a faceboodét, a háttér szinét, a csempék szinét 3 féle méretben, mindet odarakod ahova akarod, , másmás szinüek is lehetnek, és akár egy komplett képet is berakhatsz a helyükre mintha téma lenne. de nem fog kelleni. mivel ezek a csempék folyamatosan mozognak változnak (a naggya) ha letöltött alkalmazás ikonját rakod ki akkor pedig azt fogod látni..mint mondjuk IOSen

2013. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gyurcsik válasza:
L7 szerintem nagyon jó! Nekem is ez van ár/érték arányban veri a nokia lumia 520.at
2013. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

előttem lévő válaszoló XDD

[link]


nem csodálom, hogy 44%-es vagy, ilyen válaszokkal nem is csoda

2013. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gyurcsik válasza:

Kit érdekel a %-ék Az LG-nek nagyobb a kijelzője ,még hozzá nova kijelző! Jól néz ki! Könnyű! 5 megapixeles kamera el lehet vele lenni! Ebben a nokia jobb! Nagyon jól bírja ahozz képest ,hogy milyen kijelzője van! Régi proci ,de nekem pl:mindent simán visz! A HD-s Filmeket szépen viszi! Néha napja van akad ,de általában újraindítás után újra jól muzsikál! Meg lehet előzni az akadást ha hetente 1x2x ki kapcsoljuk!


A Nokia! 1GHZ 2 magos gyorsabb rendszer! De szerintem nem kell annyi dolgot megjeleníteni-e mint egy androidnak! Tényleg gyors minden ,de nem android! Ugyan úgy 5megapixel persze jobb a kamerája főleg a videózásban! 720p nem gyenge egy ilyen árú telóért! Kevás az alkalmazások száma szerintem!Nagyobb az alap memója ,de ezt az lg-nél sd kártyával lehet ellensúlyozni!


Én az LG-t jobb vételnek tartom! A Nokiát is elfogadnám, ha nem win8 lenne rajta és nagyobb lenne a kijelzője!

2013. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gyurcsik válasza:
Ám másnapos vagyok még picit buliban voltam:D
2013. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!