Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítom be az iPhonet,...

Hogyan állítom be az iPhonet, hogy felismerje a SIM kártyámat?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy iPhonet,használt,tehát kellene egy kis segítség! Amikor felteszek egy tört verziót (vagy akár az eredetit is frissítem) mindig kiír az iTunes egy üzenetet: "The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported." A telefonon pedig csak segélyhívást birok végezni... Tud valaki egy programit amivel feltöröm,hogy használhassam az én SIM kártyámmal is???
2013. aug. 21. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Megkérded akitől kaptad,hogy melyik szolgáltatótól van és veszel tőlök függetlenitő kódot. Máshogy nem lehet.
2013. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát én már a 3. vagy 4. személy vagyok akinél van a telefon... Az első akinél volt,ő is amerikából hozta,valamit csinált vele,és jó lett.
2013. aug. 21. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
"valamit csinált vele".. 4.0.2-ig fel lehetett törni a sim-zárat az iPhone 4-eken, fölötte már nem. Valószinűleg frissitette valaki a szoftvert. Hacsak nincs elmentve a korábbi SHSH, akkor bukta.
2013. aug. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De az enyém nem iPhone 4
2013. aug. 22. 19:07
 5/10 anonim ***** válasza:
és nekem ezt a kisujjamból kellett volna kiszopni, vagy hogy gondoltad?
2013. aug. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Simán ki kell ütetni...szolgáltató függő az ára de olyan 35$-150$ megy.
2013. aug. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Micsoda??? Én annyit nem adok azért,hogy használhassam,az meg pláne,hogy régi,és majd nem birok rá tölteni semmit... nagy fenét... otthoni megoldás nem létezik? a youtuben van annyi,de egyik sem működik...
2013. aug. 23. 14:57
 8/10 anonim ***** válasza:

??mit nem tudsz ra rakni??mi a regi??


Siman uttesd ki es ennyi...ennyire nehez a felfogasod :)

2013. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó a felfogásom,de nem fogok annyi pénzt rábszni
2013. aug. 23. 20:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Szolgáltato fuggo...lehet meguszod 7 ezerbol...de lehet 40...vagy ha nem akarsz ilyet sima alaplap csere...iphone 4 8gb lap csere nyugatiba 20 ezer....
2013. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!