Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4G-re hogy van garancia?

Iphone 4G-re hogy van garancia?

Figyelt kérdés
2011 Szeptemberében újonnan vettem egy Iphone-t a T-mobilnál. Azt tudom hogy a T-mobil 1 évet vállal, de azonkívül az Apple mennyit? Olyant is hallottam hogy az akksira van örökös garancia? Tehát akkor garanciás még?
2013. aug. 21. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Akksira sehol sem szokott örökös garancia lenni, arra mindig 1 évet vállalnak.

1 év garancia van csak iPhone-ra (és az Apple termékekre általában), így már lassan 1 éve lejárt.

2013. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van, csak 1 év garancia jár Apple termékekre, tökmindegy hogy most a szolgáltatótól vagy az Apple-től veszed.

Egyébként nincs olyan telefon hogy iPhone 4G csak olyan hogy iPhone 4,4S,5. Az iPhone 3G-t nevében mindössze csak azért volt ott a G betű mivel az volt az Apple első 3G képes telefonja.

2013. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. aug. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!