Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kártyaolvasót vegyek,...

Milyen kártyaolvasót vegyek, ha fel akarok törni egy 2gb-os micro sd kártyát?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A micro SD-kártyához szoktak adni adaptert, amibe becsúsztatható a kicsi kártya, és így normál SD-kártyaolvasóban kezelhető...


De miért kellene "feltörni"???... 8-o


Ha nem a tiéd a micro SD-kártya kártya, akkor mi közöd a tartalmához?!

2009. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az enyém a kártya csak régebben beírtam egy kódot és elfelejtettem most meg új telefonom van és nem tudom a kártya jelszavát.
2009. okt. 29. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
A kód az kód marad a kártyaolvasóban is. Az egyetlen lehetőséged az, hogy próbálgatod a kódot, azzal nem tiltja le mint a SIM- nél. Én a szomszédomtól kaptam így egy kártyát, ő is elfelejtette a kódot. Nekem adta, hogy ha jó valamire, akkor használjam fel. Beraktam a gépbe, természetesen ott is kérte a kódot, de a billentyűzeten gyorsbban lehet beírogatni mint a telefonon. Egy óra múlva megvolt a jelszó, ekkor már ki lehetett kapcsolni a jelszóvédelmet, azóta a párom telefonjában kiválóan működik.
2009. okt. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!