Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szabadkán hol árulnak használt...

Szabadkán hol árulnak használt mobiltelefonokat? Illetve facebookos elérhetőséget ilyen árusokhoz?

Figyelt kérdés

Szerettem volna venni a vaterán egy használt telefont, de valószínűleg az lehetetlen. Az eladó nagyon körülményesen banki átutalások hadán keresztül hajlandó csak eladni, én pedig ahhoz egyáltalán nem értek, segítséget sem hiszem hogy egy ilyen irigy helyen ahol élek kapok, ráadásul a kérdéseimre egy ideje nem is válaszol. Így pedig arról jobb ha lemondok és keresek egy másik helyet ahol tényleg vannak eladó telefonok. Szabadkán tudom hogy van de nem tudom hol és hogy lehet utána érdeklődni hogy ugyanolyan amilyet keresek van-e kínálaton. illetve kishegyes környékén is érdekel a dolog.

És lehet hogy sokkal biztosabb is mintha külföldről...



2013. aug. 22. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
irj üzenetet és holnap küldök linket :)
2013. aug. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha, ezt a trükköt már ismerem. Küldjél most!
2013. aug. 22. 06:54
 3/5 anonim ***** válasza:
márkus móni? :D
2013. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy fodor? :D
2013. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :) :)
2013. aug. 27. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!