Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Sony Xperia...

Mit gondoltok a Sony Xperia Go-ről? Télleg olyan strapabíró mint azt mondják?

Figyelt kérdés
Megéri azt venni?Meddig bírja az aksija?

2013. aug. 22. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb vétel, de nem a strapabíróság, hanem a kijelző miatt.
2013. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miéert,mi a baj a kijelzővel?
2013. aug. 22. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak azért mondják h szar a kijelzője, mert hogy TFT és "az milyen rossz már mert nem hiperszuperizébizé nyolcdimenzzós amoled meg IPS" De nem. Már lassan egy éve van meg ez a telefon, és imádom. Főleg ezzel a 4.1-es frissítés ez levett a lábamról. Nyugodtan vedd meg. Nem fogsz csalódni.
2013. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ez a legdrágább telefon, amibe HVGA kijelző van. Az én Mini Pro-mba van olyan, khm.
2013. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána. A Go-ban is TFT van.
2013. aug. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Látom, nagyon sokat értesz hozzá.


Más az, hogy mi a technológiája és más az, hogy mi a felbontása a kijelzőnek. A TFT-vel semmi gond, de HVGA, vagyis 320 x 480 a felbontás ami ebbe az árkategóriába nem fér bele.

2013. aug. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Értek hozzá én a kérdezőnek írtam. -.-"
2013. aug. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!