Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letörlödött a google play a...

Letörlödött a google play a telómról, és nem tudom újratelepíteni. Hogyan tudnám megoldani a problémát?

Figyelt kérdés

Elvileg a play alapalkalmazás, tehát nem lehet törölni, de velem valahogy még is megtörtént. Megnéztem az alkalmazások kezelésénél, de ott se találtam. Letöltöttem egy apk-t, amikor megpróbáltam telepíteni, azt írta ki, hogy "ez egy rendszeralkalmazás, biztosan lecseréli?". Én megnyomtam az OK-t, és elkezdte telepíteni, de amikor ez befejezödött, kiírta, hogy az alkalmazás nincs telepítve. Azért megnéztem, hogy megvan-e, de még mindig nem találtam sehol sem.


Már elöre is köszönöm a válaszokat.



2013. aug. 22. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha sehogy se sikerül akkor viszont egy gyári beállitásokkal vissza lehet hozni.
2013. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tuti nincs letörölve.

Pl. Írd be telóról a böngészőbe hogy xy google play. Kiad majd egy playes oldalt gondolom első találatnak. Arra tappints rá, és ha felajánlja a teló a Google Playt megnyitó programnak, akkor nem törölted le.

Hallottam olyat is, hogy eltűnik a play, ha letörlöd ezt az új "Google beállítások" progit. Ha így van, akkor telepítsd ezt újra.

Ha 100% hogy letörölted, akkor rootold a telód és mehet egy ROM csere. Ajánlom például a CyanogenMod-ot.

2013. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rámentem egy google playes oldalra, de nem ajánlotta fel. A google beállításokat telepítettem, de ez nem segített. A rootolást és a ROM cserét még nem próbáltam, de igazából nem nagyon értek ehhez és nem is merek a telómmal nagyon babrálni
2013. aug. 31. 22:54
 4/7 A kérdező kommentje:

A gyári beállítások visszaállítását még megnézem.

Bocs, hogy ilyen későn írtam.

2013. aug. 31. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyári beállítások visszaállítása minden adatot töröl! Szerintem ments le előbb minden cuccot a telódról, vagy húzd át a gépre. Ha meg az sem működött, akkor jöhet a root (Hidd el nem nagy cucc és amúgy is megéri)
2013. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Visszaállítottam a gyári beállításokat és meg van a google play.

Köszönöm a válaszokat.

2013. szept. 8. 15:47
 7/7 anonim válasza:
Nekem gyári beállítás után se lett meg
2016. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!