Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valaki, akinek rendszerese...

Van valaki, akinek rendszeresen 20000 Ft fölöt van a telefonszámlája?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 14:32
 1/9 anonim válasza:
Anyámnak igen, ezért 20 000-es előfizetése van, amit most újít meg, szóval le is csapok valami jó kis telóra :D
2013. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Néhány hónapja váltottam, az okosteló árát beleszámítják a számlába, így 12 000 ft havonta.
2013. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Többször is fölötte volt, aztán csatlakoztam egy flottához.

Most jóval több beszélgetéssel havi 9000.

2013. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nekem még egyszer se volt 20.000 a telószámla(nem beszéltem le annyit).

Igaz, kártyás vagyok, de nem beszélek le róla 20.000-t. Sőt, alig szoktam telefonálni.:D

2013. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem a legnagyobb 42.000 volt :S
2013. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értettem, miért magas (12-15 ezer ft), letiltattam a roamingot és a 90-est. Aztán akadozott a Gmail-es postafiók IMAP-pal, töröltem a telefonról, webesen is, aztán újratelepítettem. Most jött a számla: 8000 ft! A webes postafiókban legalább 50 kinai? vagy koreai? spamot találtam. A telefon Samsung gyártmány és új volt, amikor vettem, benne van szoftverében a spammelés???
2013. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki rendszeresen ennyit telefonál, az nem tudom, miért nincs még a Vodafone Red csomagban. 16 ezer forintért korlátlanul lehet beszélni és sms-ezni minden belföldi hálózatba, és még 2 GB net is jár hozzá.
2013. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a Vodafone Red-be vagyok,csak az a helyzet hogy valami után mindig vonja a pénzt,és most is 40.000 lett a számlám! És bent sem tudnak vele mit csinálni!
2015. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "nem tudnak vele mit csinálni".


Azt tudni kell, hogy kétféle Vodafone üzlet van: viszonteladó, és márkaképviselet. A dolgozók a számlákra, rendszerre csak a márkaképviseleten látnak rá, ezek megyeszékhelyeken találhatók. Tehát ha viszonteladói üzletben voltál, akkor ez lehet az oka annak, hogy nem tudtak segíteni.


Viszont azt ők is elmondhatták volna neked, hogy a 1270-et éjjel-nappal ingyenesen felhívhatod, és a számládat meg fogják tudni pontosan magyarázni. Mert olyan nincs, hogy ok nélkül 40000 Ft lesz egy számla.


Két eset lehetséges: vagy nálad volt valami plusz forgalom ami nem tűnt fel esetleg, vagy pedig a számlázási rendszer hibázott, de mindkét esetet könnyen felderítik és szükség esetén javítják a problémát, ha pedig ők hibáztak, kompenzációt kapsz.

2015. jan. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!