Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza lehet nézni valahogy a...

Vissza lehet nézni valahogy a jelszót?

Figyelt kérdés
Ha én a telefonommal kapcsolódok egy kódolt wifire, akkor a jelszót valahogy meg lehet nézni a telefonon?
2013. aug. 22. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem! Direkt ezért védik le hogy más ne használhassa a wifjűket!
2013. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgyértem tudom a jelszót, de ha egyszer beírtam a telefonba a kapcsolódáskor és kapcsolódtam is, akkor utána a telefonon vissza lehet nézni hogy mi volt a jelszó???
2013. aug. 22. 15:35
 3/4 kilroy ***** válasza:

Ha már egyszer kapcsolódtál egy kódolt wifire, azt meg tudod nézni itt: "/data/wifi", és ezen belül nekem ezt a fájlt mutatja: "bcm_supp.conf", ezt meg sima nézővel megnézed. Értelemszerűen "ssid" alatt találod a hálózat nevét, utána meg "psk" a jelszó. Ha nincs rootolva a telód, akkor ajánlom a root explorer -t, mert ezzel meg tudod keresni.

Remélem erre gondoltál.

2013. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam. Köszi szépen:)
2013. aug. 29. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!