Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon lehallgatása, leinform...

Telefon lehallgatása, leinformálása?

Figyelt kérdés
Milyen módszerekkel hallgathatják le az ember telefonját?Léteznek programok erre a célra amit fel kell telepíteni a telefonra azt tudom.SIM kártyát nyomon tudják-e követni,hogy információt kapjanak kivel,mit SMSezek vagy beszélek?Vagy mik a lehetséges opciók? (nem akaeok senki után nyomozni,saját magam nem szeretnék csapdába esni)
2013. aug. 22. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl sok krimit néztél.
2013. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan helyzetbe kerültem,hogy lehet le vagyok hallgatva,ezért érdekel,nem paranoia..
2013. aug. 22. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg elég sok ilyen filmet néztél. Mozogtam ilyen körökben, és köze nincs az általad leírtakhoz.
2013. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kormányzati szerv hallgat le, akkor nem tudsz ellene mit tenni, max ha valamilyen titkosított VoIP klienst és üzenetküldőt használsz.


Ha ipari kémkedésről, vagy hasonlóról van szó, akkor léteznek nyomkövető alkalmazások, amik a saját GPS-ed alapján nézik, merre jársz. Okos és buta telefonokra is vannak ilyenek. De ha nem rootolt/jailbrakelt okostelefonod van, akkor elég korlátozottak a lehetőségek, egy poloskával többre mennek.

2013. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A második válaszolótól kérdeznem,hogy leírná-e,hogy hogyan is működnek ezek a dolgok,ha úgyis mozgott ilyen körökben..
2013. aug. 22. 16:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!