Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Mini telefon...

A Samsung Galaxy Mini telefon fehér vagy fekete színben a jobb hölgyeknek?

Figyelt kérdés
arról hallottam hogy nfehér szinben hamar megkopik a telefon de én szeretnék hozzá vásárolni fóliavédőt és szilikontokot is. nekem mindkettő tetszik de azt mondják a fehér nőiesebb,és mivel eddig csak fekete telefonjaim voltak lehet hogy jó lenne kipróbálni másikat is.

#fehér #okostelefon #samsung glaxy mini
2013. aug. 22. 16:57
1 2
 1/19 anonim válasza:
nekem a fekee jobban tetszik.:) színben nincs olyan hogy nőiesebb-e.:D
2013. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Igen, a fehér nőiesebb, nekem eddig az volt, és már nagyon untam, most fekete van, és örülök hogy nem a fehéret vettem meg. És mivel neked fekete volt eddig, kipróbálhatnád a fehéret, és a későbbiekben meglátod hogy melyik tetszett jobban, ha megint új telot veszel. :))
2013. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A Samsung Galaxy Mini sosem volt jó telefon se nőnek, se férfinak. Amúgy a fehér talán nőiesebb szín.
2013. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem jó semmilyen színben sem , ha jót akarsz magadnak nem egy ilyen szemetet veszel
2013. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Nekem fehér színű van, szilikon tokban tartom egy éve, és csak néhány karc van rajta, amiket a képernyője szerzett a táskámban, de ez is elkerülhető fóliával, és ha vigyázol rá. Másfél éve hű társam. :)

Szerintem nem rossz annyira, mint amennyi rosszat hallok róla -lehet, hogy ennyi pénzért kapsz jobbat- nekem tökéletesen megfelel, 16 éves vagyok, nem is használnám ki a komolyabbat. A fehér szerintem is nőiesebb (vagy talán valamivel ízlésesebb, már ha lehet ilyet mondani... :) )

Nevelőapukámnak fekete van, szintén tokban, sokkal jobban látszanak rajta a karcolások.

2013. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szia! köszönöm szépen az őszinte választ. bevallom nagyon sokat gondolkodtam rajta,és végül tegnap megrendeltem a t-mobile netshopban kedvezményesen 17999ft-ért a kis készüléket fehér színben. remélem be fog válni! nekem elsősorban telefonálásra szükséges csak haladni szerettem volna a korral. nagyon tetszik a fehér szín és miért ne próbálnám ki. holnap érkezik a telefon remélem nem csalódok benne. egyébként a nagyon fontos dolgaimat úgy is interneten intézem el,úgy érzem nincs szükségem nagyon drága készülékre. remélem tartós lesz a fehér szín vettem rá védőfóliát és szilikontokot de ezen felül még vásárolok hozzá normál tokot is remélem úgy tartós lesz.
2013. aug. 23. 08:50
 7/19 anonim válasza:
Látom te is ilyen divat-féle vagy..
2013. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"tegnap megrendeltem a t-mobile netshopban kedvezményesen 17999ft-ért a kis készüléket fehér színben"

Remélem ha nagyobb leszel ,akkor hallgatni fogsz a jótanácsra

2013. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Figyelj... Testvérem. 23 éves. Szóval ne oktasd már őt ki úgy, hogy azt sem tudod ki oké?
2013. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
mi szoltunk neki hogy nem jó az a mobil, de ennek ellenére mégis megveszi, hát így járt, elég baj hogy ennyi idősen ennyi esze van csak
2013. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!