Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölti le a telefon...

Miért nem tölti le a telefon a játékot?

Figyelt kérdés

wifis ruterral megosztottam a netemet itthol 15mb/s

netezni yutubozni tudok nagyon gyors de ha szedek valami jtékot aminek a az ikonját kirakja mert a telepitője nem volt csak vagy 10-15 mb és le kel szedni még hozzá 200-300mb és egy darabig szedi utána meg áll és nem szedi utána meg megszakad de soknál még el se kezdi szedni csak valami hibát ir ki zsir uj xperia sp.



2013. aug. 22. 21:38
 1/4 rozunlan válasza:
Ha nem a google playről szeded le, akkor ajánlom, hogy úgy keress rá, hogy *játék neve* apk+data és a google playröl szedj le hozzá egy file managert, majd a sata filet rakd át az android/obb mappába és telepítsed fel az apk-ot. Nekem így szokott futni, pl a worms 2 armageddon telón
2013. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rozunlan válasza:
Sata helyett data, de amúgy ha nincs vírusírtód, érdemes volna felrakni egyett, mert a playen is sok a vírus, jut eszembe, az apkot csak akkor telepítsed, ha a data file már bent van a megfelelő mappába és ne az obb mappába, hanem a data mappába rakjad be, bocs, rosszul írtam. :) remélem eleget segítettem :)
2013. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát meglesem köszi azért.
2013. aug. 22. 22:20
 4/4 rozunlan válasza:
Nincsmit :) Először bonyolultnak látszik, meg kicsit az is, de 2. 3. Esetnél már percek alatt készen van :)
2013. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!