Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Méért nem teszinrá normálisan...

Méért nem teszinrá normálisan a zenéket az iPhoneomra ez az elb'szott új iTunes?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ha kiválasztom a programban hogy mit akarok még rátenni, nagy behezen eljutok odáig hogy elkezdi rámásolni, de fele számot nem teszi rá, amiről hibaüzenetet is kiír hogy nem található (pedig meg van a file,és minden albumnál ezt csinálja) és random módon letöröl egykét számot azok közül ami már rajt van.

Az kb fél-egy éve lett ilyen használhatatlan mióta megbu'ulták a kinézetét is az itunesnak, régen a windowsból megfogtam egy mappát, belehúztam az itunesba látszódó ipodba, és gyönyörűen rámásolta ahogy kell. Mostmeg hozzáadni az itunes, hoz, és akkor is csak ott belül lehet kinkeservesen hozzásni, amikor felét felmásolja, és annak már örülök ha nem töröl le semmit.

MÉRT LETT AZ ITUNES ILYEN HASZNÁLHATATLAN ELMONDHATATLANUL GAGYI F0S???

Szöges ellentéte a sz iPhone szoftverének. Szerezzek meg valami régebbi verziót? Használni tudom majd az iphone5-el? Hányos verzió volt még az a rendes használható? Az apple hogy adhat ki ilyen szemetet a kezeiből??????



2013. aug. 23. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem semmi problémám nincs vele.

De tudod, nem kötelező használni sem iTunest, nem iPhonet ha szerinted vacak az egész. (vagy csak simán nem tudod használni)

2013. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az iPhone tökéletes, de nekem az itunes nem működik úgy mint régen, használhatatlan a fent említett okok miatt :(
2013. aug. 23. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a probléma egyedi.

Nekem sincs gondom vele.

Telepítsd újra, de előtte készíts biztonsági mentést.

2013. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elözövel!
2013. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!