Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még blackberry Curve,...

Balu99 kérdése:

Megéri még blackberry Curve, Bold vagy Torch készüléket venni?

Figyelt kérdés

Most nem azért hogy királykodjak de van ipad 3-mam és akkor megéri mondjuk mellé nagyon jó telefont venni? Ezek a blackberry telefonok jók? Nem ilyen telefont szeretnék szerintem venni de nem is rosszak viszont. Amúgy a kártyafüggetlen telefonok ugyan olyanok mint amit szolgáltatónál lehet kapni? Nem hamis valami rajtuk vagy ilyenek?

Bocs ha hülyeséget kérdeztem.


2013. aug. 23. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Megbocsájtom, azt kérdeztél. De királykodsz, szart se érdekli, mi mellé akarsz jó telefont venni, vagy ezt lehet máshogy is előadni.


De nem vagyok paraszt, ha te ipad3-al telefonálsz, nem. Illetve attól függ. Ha egész nap otthon mereszted a segged, akkor nyilván nem, mert akkor ipaden intézel mindent. Mérd fel, mire használnád. Blackberry meg külön nóta, üzenetkezelésben jók nagyon, és ha kella fizikai billentyűzet, abban is domborítanak. Viszont ezek elég régi modellek, azóta a BB-nek van új oprendszere (BB OS 10), amely zászlóshajója a Z10, én azt javasolnám, ha 'jó' telefon kell, előtt mindenképp próbáld ki, hogy bejön-e a gesztusalapú rendszer, meg olvass utána! Vagy, ha úgyis Apple, akkor vehetnél szifont is, azzal te előnyben leszel, hiszen ismersz egy csomó szolgáltatást.


A kártyafüggetlen telefonokról: Na, itt volt a baromság, a kártyafüggetlen annyit jelent, hogy bármilyen szolgáltató bármilyen kártyáját bele tudod rakni (igen, nem csak magyart), legalábbis nagyjából (Amerikában valószínűleg nem fog működni, de ez fordítva is igaz), míg a szolgáltatós ugye kötött. Árban ez így néz ki:

Számlás < független < kártyás (ami alapvetően szintén független, azt hiszem)

2013. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előző válaszolónak, azt hogy érted hogy Amerikában nem működik a kártyafüggetlen telefon, arra érted hogy ott másmilyen kártya való bele kisebb/nagyobb stb. vagy hogy nem tudsz róla telefonálni? (ez csak feltételezés, bocs nem értek hozzá ezért érdekel :))
2014. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!