Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem régen vásároltam egy...

Nem régen vásároltam egy Samsung Galaxy S III mini készüléket, most viszont egy memóriakártyát szeretnék még beletenni. Utána olvastam és tudom, hogy 32GB-osat bír el max. De ez a gyorsaságát mennyire érinti?

Figyelt kérdés

A második kérdés meg:

Miben számít, hogy a legdrágább vagy a legolcsóbb memóriakártyát ültetem a kicsikébe.

Mi a memóriakártyák közötti különbség amellett, hogy az áruk eléggé változó. Válaszaitokat előre is köszönöm.



2013. aug. 23. 16:16
 1/4 aspikami ***** válasza:
1. Mármint minek a gyorsaságát mennyire érinti? 2. A különbség az olcsóbb és drágább kártyák között az olvasási\írási sebesség.
2013. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Látom nem igazán fogalmaztam érthetően, szóval azt szerettem volna megtudni, hogy a telefonom így kb. 8mp alatt kapcsol be, youtube videókat hihetetlen gyorsasággal behozza, játékok úgyszintén, pár másodperc alatt elindulnak. És ezt szerettem volna megtudni, hogy ezek a bizonyos betöltési időket mennyire hosszabítaná meg ill. az SD kártya ezt befolyásolja-e?

A telefon alapmemóriája 8GB amiből megközelítőleg 5GB elérhető. És az egyik legfontosabb, hogy milyet tennél bele 4/8/16/32 GB-osat, meg ,hogy milyen márkájúat.

A következő választ is előre köszönöm.

2013. aug. 23. 20:08
 3/4 aspikami ***** válasza:
A memóriakártya a telefon sebességét nem fogja növelni. Az, hogy milyen méretű memóriakártyát veszel bele, az a te elvárásaidtól függ. Én már ha vennék bele akkor 32 gb-t vennék, nem apróznám el. :D A márkáról pedig: Szerintem a Kingston tökéletesen megfelel, de ha nagyobb márkát akarsz, akkor Samsung. Remélem segítettem!
2013. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, sokat segítettél köszönöm szépen. Már meg is van rendelve, holnap itt is lesz :)
2013. aug. 24. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!