Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van, mit csináljak ellene?

Mahhoo3-3 kérdése:

Miért van, mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés
Van egy lumia. 920-am 3 napps ,letoltottem egy app et, ami mutatja az akkumlatort, syazalekben, es azt irja h az atlagfogyaztas 5 % per óra. De használom és folyton kiirja h nagyon csorsan csökken az akku, 7-10% 20-30 perc alatt, mitől meeül ilyen gyorsan, csak mekem van ilyen gyorsanmerülő akkum? Mit csináljak ellene????

2013. aug. 23. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit sem tudsz ellene csinálni. Ezek a mai okostelefonok Ennyit bírnak. Nagy kijelző nagy teljesítmény egyenlő gyors merülés. Az enyém is ilyen, reggel leveszem a töltőről, este meg ráteszem.

Illetve azt vettem észre, hogy ezek a különféle akku figyelő programok jobban merítik az akksit.

2013. aug. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen okostelefont veszel ez van , iphonetől kezdve az utolsó Samsung ig , a telefonok fejlődtek de az akujuk nem :( .
2013. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok akk jo, csak megijedtem hogy tonkretettem, mert a hugaim is akkor kaptak mint en es nekik azt irta h ra kell tenni elosszor a toltore es 100% ig tolteni kell ( samsung galaxy s3mini) es apukam azt mondta h mindketto liion uh nekem is igy kellett volna, de en bekapcsoltam rogton, es ezert ilyedtem meg nagyon. Am utana kikapcsoltam ratettem a toltore, es rogton bekapcson, ujra le, bekapcs, vissza atoltore es ujara bekapcsolt uh gondoltam ez magatol is bekapcsolt volna ha rateszem, na mind1. Koszi mindenkinek, mostmar megnyugodtam, es kitorlom az app et
2013. aug. 24. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!