Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia u hogyan lehet...

Sony xperia u hogyan lehet beállítani?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy van ex xperia u-m amibe egy olyan simet tettem amire rávannak mentve a tel számok, és mikor betettem a teloba azt kérte hogy importáljam a telefonba. ezt megtettem és az lenne a kérdés hogy most már csak a telefonba vannak a tel. számok vagy megmaradtak a simkarin is? Hogyan lehet beállítani a telefonkönyvbe hogy normálisan írja ki a neveket nem felcserélve a vezeték és utóneveket? (erre már rájöttem de mikor visszalépek a helyesen beállított módból viszaáll felcserélt módma mint pl.: Géza, Horváth) Lehet valahogyan a telefonnal egy mentést készíteni pc-re vagy átküldeni a tel számokat, hogy pc-n akár kitudjam nyomtatni azokat és telefoncsere alkalmával ha nem maradt meg a simen akkor ne legyen gond? Időjárás, track id, youtube, google stb.. lehetőségek vonnak maguk utána költséget készenlétben ha olyan előfizetésem van amely 200mb adatforgalmat foglal magába de ha meghaladom nincs túlszámlálás? Köszi!
2013. aug. 24. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Myphoneexplorer a program neve. Gepre es telefonrais fel kell rakni.
2013. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!