Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini telefonom...

Samsung galaxy mini telefonom van és találtam egy alkalmazást (többit lent)?

Figyelt kérdés
Találtam a beállítások->vezeték nélküli és hálózatok->internet megosztás->Mobil wifi hotspot beállításai->Mobil wifi AP beállításai..ezt tegnap találtam,ha rámegyek akkor ad wifit? szóval , nálunk nincs wifi és ha erre rámegyek akkor tudok magamnak csinálni? vagy ez hogy működik ?

2013. aug. 24. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Úristen.

Először is, hadd hivjam fel a figyelmedet egy tényre: használati útmutató. Nem nehéz megtalálni, leirnak benne elég sok hasznos dolgot.

Másodjára pedig ott van a google. Nem nehéz utánajárni a dolgoknak


egyébként igen, akkor megosztja a mobilon lévő adatkapcsolatot wifin. Ha nincs mobilinterneted, akkor nem fog működni

2013. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdésed nem túl tiszta. Ha úgy érted, hogy akkor KAPSZ wifit és lesz neted, a válasz nem. Ha viszont úgy, hogy a telefon fog magábol ADNI wifit, akkor a mobilnetedet (ha be van kapcsolva) wifin keresztül fogja sugározni, viszont közben te nem lehetsz felcsatlakozva wifire.


[Előző kérdező, arra válaszolj, amit kérdeznek.]

2013. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) szőkeség volt :S de nincs mobilnetem :/
2013. aug. 24. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!