Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudtok ajánlani?

Milyen telefont tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan telefont keresek, ami az alábbi kritériumoknak megfelel:


- Gyors internet

- Wifivel rendelkezik

- Jó GPS van rajta

- Az akkumulátora erős

- Lehet rá ilyen Instagram, stb. alkalmazásokat rakni


Mindegy, hogy milyen típus!!! A lényeg, hogy olcsó legyen.

Miket tudtok ajánlani?



2013. aug. 24. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Xperia U? Xperia Sola? Galaxy S2? iPhone 3GS? Galaxy S3 Mini? Xperia P? Huawei Ascend 300? Tudnék még sokat írni de nem mondtad, hogy mennyi rá a kereted és mit jeéent az hogy olcsó.
2013. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Mini 2
2013. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezekre a kritériumokra teljesen megfelel a Lumia 520, a legjobb ár-érték arányú készülék az olcsóbb szegmensben, ráadásul gyors, stabil, és 2016-ig folyamatosan érkeznem a frissítések és az új alkalmazások!


Külön kiemelném a GPS-t rajta, mert az ingyenes offline navigáció mellett van pár szintén ingyenes hasznos térképes alkalmazás a Lumiákon, nevezetesen a Transit és a City Lens! Nézz utána, nagyon látványos és jó alkalmazások!

2013. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy az hogy a Lumiákra nagyon kevés app van, ami van az is sz*r


Kettő már ott kilőve a windows phone amikor a kérdező azt írta, hogy windows phone.

2013. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsi a végén windows phone helyett instagram
2013. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egyértelműen Lumia 520 bárki bármit mond! nekem is az van, és az alkalmazások rá képzeljétek el hogy szinte ugyanolyanok mint az androidra :O hoppá! meg ha erre kell akkor bőven jó, plusz a gps ingyenes, a net szupergyors az akku (nekem) 2 napot bőven kibír, úgy hogy 2 órát naponta beszélek, 1,5 órát netezek és 1-2 órát játszok rajta, és a wifi egész nap be van kapcsolva!!
2013. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#4


Egy: igen, az igaz hogy kevesebb alkalmazás van, mint Androidra vagy IOS-re, mert fingósból 10 helyett csak egy van. Tragédia! Viszont ami van, az egyáltalán nem sz*r, mindegyik komoly tesztelésen és minőségi ellenőrzésen megy keresztül, mire bekerül az Áruházba (Androiddal ellentétben, ahova akár még én is küldhetnék be valami haszontalan fos applikációt.)


Kettő: a napokban bebütált az Instragram által is engedélyezett és támogatott 3rd part alkalmazás, a 6tag WP8-ra (tehát Lumia 520-ra is), ami semmiben sem különbözik az Androidon ill. IOS-en elérhető verziótól, csak a nevében! Ugyanazok a szűrők, keretek, effektek, videófeltöltés is van (megjegyzem, ilyen kategóriás Androidos telefonon nincs és nem is lesz Instagram-on videófeltöltés, mert az atomerőmű, ami kell a rendszer működéséhez, már nem bírja a videófeltöltéssel járó kínokat...)

2013. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó. Hát te nagyon idióta vagy XDDDDDD Xperia Go-m van és simán feltöltök egy videót instagramra...... De mindegy. Kérdező! Ha szar lumiát akarsz venni amit két hét alatt megbánsz, akkor vegyél szart.
2013. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Igazság szerint pár hete a Sony Xperia J-t nézegettem, amit kártyafüggetlenben 44k körül meg lehet venni, a Nokia Lumia 520 pedig 39-40k környékén van kártyafüggetlenben. (arukereso.hu-t néztem)

Ezt a telót úgy találtam, hogy ilyen mobilguru meg ilyen telefonhoz értő oldalakon szűrőket állítottam be arra amiket fent leírtam, viszont csak a márkás termékeket (Nokia, Sony, Samsung, stb.) hagytam bent, majd rájöttem, hogy ha van olcsóbbért akkor a kevésbé márkásak is tökéletesek, ha teljesítik a fenti kritériumokat.


Azért kérdezem itt, mert itt véleményekkel együtt tudjátok a tapasztalataitokat leírni az ajánlat mellé, ami sokat segít!

2013. aug. 24. 21:14
 10/12 anonim ***** válasza:

#8, köszönjük az intelligens megnyilvánulást. Itt egy kis olvasnivaló estére: [link]


Míg én tényekkel tudtam alátámasztani az állításaimat, addig te csak nagy szavakkal és (gondolom tini-korodnak megfelelően) szmájlikkal dobálózol. Gratulálok!

2013. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!