Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Advace-hez...

Jokyman16 kérdése:

Samsung Galaxy Advace-hez valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy:

Van néhány játék amiből ha kilépek akkor egy ideig oldalnézetből nem vált vissza rendes nézetbe, csak ha lezárom majd újra felnyitom. Úgyértem nem az hogy oldalra fordítjuk és oldalra fordul, hanem maga a menü is és a kezdőkép is. És akkor az lenne a kérdésem hog belehet állítnani valahol hogy alapból csak oldal nézetes legyen? vagy ez csak egy fajta program hiba?



2013. aug. 24. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kis lefagyás vagy nem is tudom minek mondjam. Nekem is volt ilyen valami játék miatt összezavarodott és oldalra volt fordítva és neekm is úgy jelent meg minden miközben nem is lehet úgy állítani, igaz nekem más telóm van de biztos hogy csak az android miatt van.
2013. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!