Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fekvő droid piros felkiáltójel...

Fekvő droid piros felkiáltójellel, lehet hogy tégla lett a telefonom?

Figyelt kérdés

Egy Alcatel OT 995-ről van szó. Tegnap este semmi baja sem volt majd lemerült.

Reggel bekapcsoltam, majd ki mentem rágyújtani, s amikor visszatértem akkor kapcsolt ki, nem figyeltem annyira de szerintem a pinkód kérő ablak volt).

Ráraktam töltőre egy kis rezgés, az állapotjelző led felvillant, Android felirat felvillan majd újra indul az egész (ez kb 8mp-es folyamat).

Bekapcsolás töltés alatt lehetetlen. Töltés nélül ha bekapcsolom akkor néha néha csinál valamit, akkor láttam a kérdésben említett androidot. Fel+bekapcs és le+bekapcsra nincs semmi reagálás.

ICS H1N1 Gamer Editon rom van rajta már egy jó ideje.


2013. aug. 25. 14:45
 1/1 A kérdező kommentje:

Itt elírtam:


"Ráraktam töltőre egy kis rezgés, az állapotjelző led felvillant, Android felirat felvillan majd újra indul az egész (ez kb 8mp-es folyamat). "


Alcatel felirat villan fel.

2013. aug. 25. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!