Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone telefonokat...

Windows Phone telefonokat lehet függetleníteni?

Figyelt kérdés
Windows Phone 8 széria
2013. aug. 25. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Függetleníteni kivétel nélkül bármilyen mobiltelefont lehet: sima mobil vagy okostelefon, bármilyen operációs rendszer vagy az nélküli, érintőkijelzős, klasszikus, összecsukható, szétcsúsztatható vagy elforgatható, bármilyen márka stb. függetleníteni bármilyen mobiltelefont lehet!
2013. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs otthoni megoldas egyik wp8 telefonra sem jelenleg. Sok kulfoldi fuggohoz lehet venni nck-t,magyarokhoz egyaltalan nem . Csak hivatalos,szolgaltaton keresztuli fuggetlenites lehetseges, ha lejart a husegnyilatkozat,horror aron
2013. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok! a #2-es hülyeséget ír, mert házilag is lehet függetleníteni, aki ért hozzá!
2013. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szolgáltatónál függetleníteni 10ezer Ft. Pont 2013ban megkérdeztem egy boltban ahova eddig is vittem régi telókat függetleníteni, hogy lehet e wp telefont már? Azt mondták, hogy ők még nem tudják, hogy egyáltalán lehet e. Állítólag ezeket már nehezebb. Akkor elmentem még két boltba és ők is azt mondták, hogy nem lehet. Ez Szegeden volt. Szal nem mondott épp hülyeséget a második. Azonban azóta nem kérdeztem sehol, meg neten sem követtem a témát, mivel független telefont vettem a biztonság kedvéért. Szóval lehet azóta már megoldották a problémát. A kérdés hogy ha igen, akkor mennyi egy sufniboltban?
2015. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!