Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel elle telefonom kijelző...

Alcatel elle telefonom kijelzőjén semmit sem láni . Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Pont egy éves múlt, tehát lejárt a garancia..dupla kijelzős franko kis telefon volt, de most már telefonálni sem tudok , mert a mikrofon is csenbe van.
2008. júl. 1. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor búcsút mondhatsz neki. Nem érti meg megjavíttatni, mert már lehet kapni olcsón jó kis telefonokat.
2008. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi nekem is ez a meglátásom.A szemétség az egészben, hogy pont május 2.-án járt le a garancia, erre most egy év után bedöglik....gondolta a gyártó, mejd veszek másikat..igaza lett muszály..

Gratulálok a gyártó nézeteihez, miszerint: ÉLJEN A KÁROS HULLADÉK!

hát ez a pénzéhes világ.

2008. júl. 1. 18:46
 3/4 anonim válasza:
Csak 1 tipp: Ne vegyél Alcatelt:) Már csak azért se mert ilyen szar telefont gyártanak h a garancia lejártával bedöglik.
2008. júl. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez igaz, nekem is a legelső telefonom Alcatel volt, egy évig bírta nálam, ezzel negatív csúcstartó :) A mostani Nokia 6680 már három éves, és gyönyörűen működik. Ne vegyél Alcatelt, bármilyen olcsó és szép is. Hidd el, te szívod meg.
2008. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!