Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4et megéri még 2013...

Iphone 4et megéri még 2013 decemberében venni? (nővebben lent)

Figyelt kérdés

Karácsonyra kapnék új telefont, viszont az iPhone 4s már túl drága ( a 4 is, de arra valahogyan összegyűjtünk), viszont páran azt mondják, hogy már nem éri meg, lassú,nem olyan jó a kamerája, néha fagy,stb... ráadásul most, hogy ki fog jönni az ios 7 még jobban lassulni fog, kevesebb alkalmazás lesz rá

mit gondoltok? Kérjek még karácsonyra iphone 4et, vagy inkább egy újabb androidos telót ebben az árkategóriában?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2013. aug. 26. 17:17
 1/6 anonim válasza:
79%
Szerintem az Iphone 4 elég jó mobil, de ugyanolyan, talán többet tudó telefont is találhatsz ilyen árkategóriában.. Én tiszta apple őrült vagyok, én tuti Iphone 4-et választanám, de tény, hogy tényleg sokat fagy, és vannak vele problémák...
2013. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

iPhone 4-em van, valóban nem olyan fürge, mint mikor megvettem (iOS 6 megfeküdte a gyomrát), de stabilitásával semmi gondom nem támadt még, ezért is tértem vissza eddig mindig ehhez.

2013 decemberében jó eséllyel már nem fogsz kapni iPhone 4-et (újonnan), cserébe viszont várhatóan 4S ára csökkenni fog, már ha a nagyon sok forrásból pletykált iPhone 5C (műanyag házas) nem váltja fel teljesen.

2013. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 6 Days 7 Nights ***** válasza:
Nem... túl régi telefon.
2013. aug. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 walk w1th mee ***** válasza:
az iphone 4 nekem eddig 1x sem fagyott meg..pedig már jó ideje megvan,ja és ios 6.2 v mi:D
2013. szept. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megteheted ,hogy akar csak egy 4s-t is vegyel,akkor inkabb azt . Az apple sajat bevallasa szerint is gyengen muzsikal az ios7 az egy magos procin (jelenleg optimalizalas alatt van) es a kesobbi frissitesekbol biztosan ki lesz mar zarva.
2013. szept. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4S-t sem nagyon éri már meg. kb támogatásban 1 szinten vannak a 4-gyel, ha az én tippem bejön, de ez csak tipp. mivel egyiknek sem 16:9es a képaránya, így a fejlesztőknek ha drasztikusabb frissítés jönne az appjukban, akkor még mindig 2 féle kezelőfelületet kéne optimalizálni tökéletesre. szóval gondolom max 1-másfél évük lehet. de különben ez csak egy feltevés. én 4-et használok, és sebességben különben nincs bajom vele, csak engem is valamennyivel jobban vonz a 4 inches kijelző.
2013. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!