Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, hogy használni...

Mit csináljak, hogy használni tudjam a kártyámat?

Figyelt kérdés

A kártya története annyi, hogy bő két évvel ezelőtt a Telenor hirdetett egy akciót hűséges ügyfelek részére. Nekem amióta mobilom van náluk vagyok, a sim kártyám még Pannon GSM feliratú...

Szóval az olyan hűséges ügyfeleknek mint én, adtak egy kártyát, rajta, ha jól emlékszem 10, vagy 15 ingyen perccel. Nagyon kedves gesztusnak találtam, de nekem csak egy telefonom volt akkor, így nem volt mibe átraknom. Szóval elraktam, és jó mélyre el is lett dugva. Most viszont már abba a korba léptem, hogy a telefonon nem csak családdal, meg barátokkal beszélek, hanem munkával kapcsolatos hívások is becsúsznak, ezért külön kell választani a magánéletet a munkahelyitől. Már vettem, egy olcsóbb, kártyafüggetlen telefont, és kártyát is vettem volna bele majdnem, csak eszembe jutott, hogy nekem van egy az egyik fiókom mélyén. Nagyon megörültem, előkerestem, és beleraktam a telefonba, és rácsörgettem a számra.

De sajnos csak az a hang jött, hogy a hívott számon előfizető nem kapcsolható.

Hogyan tudnám újra üzembe helyzeni? Be kell mennem az egyik Telenor üzletbe, hogy valamit csináljanak vele, vagy elég, ha csak feltöltöm?

A másodikat csak azért nem merem, mert nem akarok úgy pénzt küldeni rá, hogy nem tudom működik e.

Köszönöm a válaszokat.



2013. aug. 26. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár száz ft egy új kártya amin még lebeszélhető egyenleg is van. Akár itt is

[link]


De egy kártya 1 év után általában tönkremegy ha nem töltöd fel. Legalább 365 naponta pénzt kell rárakni hogy működjön különben a szolgáltató kivonja a kártyát.

2013. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezt a régit eldobhatom, mert már teljesen használhatatlan?
2013. aug. 26. 23:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy könnyen megjegyezhető a szám, ezért kérdezem ennyiszer :)
2013. aug. 27. 20:06
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekem van eladó Telenoros kártyám. Választhatsz is a számok közül. Privátban beszélhetünk, ha érdekel.
2013. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!