Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a Samsung...

Nem kapcsol be a Samsung Galaxy Ace, és nem kapcsolódik a géphez. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Tegnap telepítettem egy játékot ami hibásan indult el, és ki kellet vennem az aksit. Ezután már csak annyit csinál a telefon, hogy bejön a Samsung kezdő animációja, de itt meg is áll. Ez az animáció akárhányszor lefut, percenként egyszer de nem megy tovább. Én 10 percig hagytam hátha betölt de nem akaródzott betölteni. Most megpróbáltam csatlakoztatni a géphez de az sem megy, kikapcsolt állapotba. Bekapcsolni meg nem lehet ugye. Kikapcsolt állapotba, csak folyamatosan tölt a kapcsolódásra a Kies program, de nem kapcsolódik. Ha megpróbálom bekapcsolni akkor a Kies azt írja hogy nincs a telefonba SIM kártya, és nem tudja folytatni a kommunikációt. (van a telefonba SIM kártya) Most kaptam meg ezt a használt telefont, nem értek hozzá, szóval valami nagyon kezdő szinten próbáljátok nekem elmagyarázni aki tudja hogyan oldhatom meg ezt az egészet. Én arra tippelnék az op rendszere ment tönkre, de nem tudom. A válaszokat köszönöm előre.
2013. aug. 27. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Durva egy alkalmazás lehet, ha megfogta a rendszert. :D

Szerintem egy hard reset megoldja: [link]

Mindent töröl a telefonról!!!

2013. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bejött ez a boot menü vagy mi ez és itt van 4 lehetőség:

reboot system now, apply update from sdcard, wipe date/factory reset, wipe cache partition

nekem ebből most a wipe date/factory reset, vagy a wipe cache partition kell?

2013. aug. 27. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Factory reset.
2013. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!