Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van különbség aközött hogy...

Van különbség aközött hogy egy telefont én root-olok utólag vagy eleve rootolt rommal jön ki a gyárból?

Figyelt kérdés

A gyártótól meg lehet rendelni a telefont eleve rootolt rommal. Na most a root-ot én is megcsinálhatom de minek vesződjek vele, ha eleve így kapom?

Csak nem tudom: van bármi különbség, ha utólag rootolom, vagy hogy eleve rootolt rom-ot kap?


2013. aug. 27. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi különbség nincs.
2013. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kilroy ***** válasza:
Milyen teló ez? Rootoltan jön ki a gyárból?
2013. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

így van. az összes kínai mobilt (huawei lenovo zte cube) stb stb mind lehet így kérni.

ez neked újdonság?

2013. aug. 28. 10:03
 4/7 kilroy ***** válasza:

Bevallom, igen új dolog ez nekem. Pedig szoktam olvasgatni mobilos fórumokon, meg segíteni is ilyen jellegű témában, de ilyenről tényleg nem hallottam még.

Tanultam megint:) Már érdemes volt ide benézni:)

2013. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

akkor mondok jobbat lehet kérni ingyenes játékok appok előtelepítését PÉNZÉRT (fruit ninja angry birds kingsoft office astro file manager whatsapp stb) és van olyan madár aki fizet is érte.

mert a root még ok, némely mobilnál nem is olyan egyszerű a root.

2013. aug. 28. 22:00
 6/7 kilroy ***** válasza:

Hej! Ma is érdemes volt benézni:) Ezt se hallottam még!

Ingyenes játékokat pénzért:S Ez már tényleg lámáknak való. El is hiszem, hogy van ilyen, mert van aki megveszi a kis andorkáját, aztán rögtön rootolni, meg "fejleszteni" akarja, de azt se tudja mi az (meg minek, meg hogy kell, mert utánajárni már smafu, csak jól hangzik).

Vicc az egész.

2013. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

aki csinált már soft brick-et a droidból egy root miatt annak megéri 1-2 USD-t kifizetni egy gyári root-ért.


de angry birds-ért...

2013. aug. 29. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!