Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kell az iPhone, ha...

Miért kell az iPhone, ha féltegetni kell, és nem mered elő venni?

Figyelt kérdés

Haveromnak iPhone 4 telefonja van.

És esküszöm félti de már betegesen.

Vett rá olyan tokot, ami letakarja mindenhol, hogy ne lássák az Apple logót.

Nem veszi elő, mindig headsetet használ, de abból is olyat, ami nem Appleos.

Megváltoztatta olyanra a csengő hangot, ami nem Appleös.


Ami helyes is, hogy vigyáz rá, de mikor jöttek szembe ilyen "kemény vagányoknak" tűnő társaság az utcán, gyorsan lerakta.

Nehogy elvegyék tőle.

Miért kell iPhone, ha utána rettegni kell, hogy ellopják, kirabolnak, megvernek miatta?

19 éves a haverom.



2013. aug. 27. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
annyi h hülye a gyerek. ha már iphonod van akkor van rá 10 ezered h bizosítást köss rá és ellophatják téged meg nem vernek meg :D
2013. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Büdös cigányok megkéselnek miatta, de azért más embertől is félteni kell nehogy az legyen, aminek kéne h kifizetsz 180ezret és azt kapod a pénzedért, amit megérdemelsz. Oh. De rasszista vagyok.


Az antilop sem hiába fut a tigris elől.

2013. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
látjátok, én ezért költöztem Hollandiába. Havi 15 euró a biztositás a HTC One-omra, és bárhol elő merem venni, mert szinte mindenki a legújabb okostelefonokkal mászkál (ingyen el lehet hozni 3 órányi minimálbérnek megfelelő havidij mellett)
2013. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Alcatel telom van, angliaban meg mindenki csodalkozva kerdi, hogy ez micsoda. iphone 4s-5 es samsung galaxy s4 van a korulottem dolgozoknak... (meg par blackberry, mert azok a ceges telok, en is szemezek egy q10-zel :))
2013. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk hogy a haverom kiért viselkedik így. Próbáltad megkérdezni tőle? :)
2013. aug. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!