Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610-re szeretnék...

Nokia Lumia 610-re szeretnék telepíteni progikat. De mindig ezt a hibakódot írja ki a piactéren. Most frissítettem a szoftvert de semmi változás. Van valakinek valami ötlete? Hibakód: 805ab406

Figyelt kérdés
hibakód: 805ab406

2013. aug. 27. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez itt egy fórumozó kérdése és a válasz(g.fordítóval)


"piacon hiba 805ab406


Most vettem a Nokia Lumia 610, és minden alkalommal, amikor megpróbálja telepíteni egy alkalmazást, kapom a hibakódot 805ab406.


Kérjük, tanácsot, mit kell csinálni, nagyon leegyszerűsítve. köszönöm


Válasz:


Hi AllySwift,


Köszönjük, hogy a kiküldetés a fórumon.


Tud bejelentkezni www.windowsphone.com , és nézd meg, hogy töltse le az alkalmazást az ott?


Ön használ az adatok, vagy WiFi kapcsolat a számítógépen?


Kérjük, próbálja megváltoztatni a Windows Live ID jelszavát kevesebb, mint 15 karakter. Meg tudod változtatni a jelszót [link] . Akkor frissítenie kell a jelszót a telefonon (Beállítások> E-maileket + számla).


Előre is köszönöm a választ.


Üdvözlettel,

Sheena M.

2013. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt most nem 100%ig értem.
2013. aug. 27. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérjük, próbálja megváltoztatni a Windows Live ID jelszavát kevesebb, mint 15 karakter. Meg tudod változtatni a jelszót [link] . Akkor frissítenie kell a jelszót a telefonon (Beállítások> E-maileket + számla).
2013. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos megváltoztattam de ugyanaz a hiba... :/
2013. aug. 27. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!