Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mit csinaltaok, hogyha...

@Elomania.kerci kérdése:

Ti mit csinaltaok, hogyha allandoan telefont szeretnetek cserelni, pedig elegge jo van?

Figyelt kérdés
Elegge jo telefonom van (htc desire c), megis evente 2szer szeretnek telefont cserelni. Szerintetek melyik az a hatarido amikor telefon kell cserelni? 1ev? 2?

2013. aug. 27. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam változó.Van hogy 2 év van hogy csak 1.Az elözö telómat pl.7 hónap után cseréltem le a mostanira.2 évnél tovább azonban egyik telómat sem használtam.
2013. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

'hatarido'... na rolad mintazzak majd meg a konzumidiota szobrat, baratom, sertesnek ne vedd. ha van kidobni valo penzed, csak szord, igazabol rajtad kivul senki nem latja karat.


telefont nem 'kell' cserelni, max. ha elromlik, osszetorik, vagy platformot valtasz. felevente venni egy masik 100e feletti keszuleket csak mert ujabb szimplan hulyeseg.

2013. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sok a pénzed, de agyad nincs, akkor akár hetente is cserélheted.
2013. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem megy tönkre, akkor felesleges gyakran cserélni, szerintem 2-3 évig jók a mai telefonok. Mint mondtam, teljesen felesleges évente kétszer cserélni.
2013. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt csinálom, hogy felrakom apródra, dobok még kicsit hozzá és megvan a pénz az új telóra.
2013. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!