Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a több pénzt a Galaxy S4?

Megéri a több pénzt a Galaxy S4?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni és nagyon tetszik a S4 viszont, nem tudom mennyivel jobb mint egy s3. Ha nem éri meg az plusz 40-50 ezer akkor csak s3-mat veszek. Fog-e olyan frissítést kapni az S3, hogy hasonló élményt nyújtson mint egy S4?

2013. aug. 27. 19:53
 1/6 dirtboy ***** válasza:

annyi fagyás sztorit halottam már az s3ról hogy nem kéne,ha samu kéne inkább akkor az s4.

más márka nem jöhet szóba?

2013. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Xperia Z és a Htc One elvileg jobb.

Sok fagyás sztorit lehet az S4ről is hallani. Persze ez is az egyik legjobb telefon.

2013. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok fagyást minden telefon produkál. De az IPhone nem annyira,az elég stabil op-val van megáldva. Tehát igazából tök mind egy. Vehetsz egy S3-at a megspórolt pénzből úgy bebaxol a haverokkal mint állat :)
2013. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként is hardveres szinten nem sok különbség van a két teló között. 4 magot semmilyen appal nem tudsz kipörgetni.Én az 1 magos gagyi fonommal is tudok Most Wantedzni ami már elég szép játék.
2013. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:

/Sok fagyást minden telefon produkál./

ez nem igaz,androidból is van olyan ami nem fagy,az enyém sem fagyott még soha, sőt egy ilyen telefon fagyásáról sem olvastam még pedig sok tulaja írását olvastam már.

2013. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
s4 azért jóval jobb mint az s3. 13mp-s kamera, 2x annyi ram, 4 magos 0,5 ghz-val erősebb proci, (vagy az exynososban csak 0,2-vel, viszont az mégis erősebb egy kicsit) és a gpu-ja is nagyságrendekkel jobb az s3-énál(mind az sgx 544mp3 és az adreno320 is) szebb kijelző, mégis hosszab akuidő és ez még az s5 cuccaiból is kapni fog. szóval szerintem s4. és szerintem a nyolcmagos(i9500) változat. nekem is az soha nem laggolt még be.
2013. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!