Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőképernyős vs. Hagyományo...

Érintőképernyős vs. Hagyományos telefon? Véleményetek, tapasztalatotok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nekem volt érintőképernyős telóm SAMSUNG GT-S5230 személyében, véleményem szerint nem nyerte el a tetszésem.

Akksija állandóan lemerült, pedig nem használtam egész nap, kijelzője hamar és durván megkarcolódott, amikor ki akartam választani egy menüpontot, nem nyitotta meg.

Most van egy NOKIA C2-01 telóm úgy több mint fél éve, ezzel érdekes módon semmi bajom nincs, minden rendben van vele.

Akksi jól bírja és még sok jó tulajdonságát sorolhatnám.



2013. aug. 28. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden telefon megkarcolódik és tönkre megy ha nem vigyázol rá. Értelemszerűen az érintős mivel az egész eleje kijelző könnyebben karcolódik. A kijelző miatt hamarabb is merül hisz 2x vagy 3x nagyobb egy hagyományoshoz képest.
2013. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A régebbi, hagyományos telefonok strapabíróbbak voltak, az biztos. Az is igaz, hogy ezek nagyon lassan merültek, de nincs is rajta szinte semmi, ami meríthetné.

Nekem most Sony Xperia Z-m van. Ha sokat nyomkodom, naponta, 2 naponta kell tölteni, de ha csak mondjuk napi 2x telefonálok pár percet, és a netet is csak addig használom, míg megnézek valamit, akkor kibír 4-5 napot töltés nélkül. Egyelőre még egy karc sincs rajta.

Összességében én jobban szeretem az érintőképernyős telefont, a kijelző felbontása, a kamera minősége, wifi, a 4 magos procinak köszönhető gyorsaság, a sok alkalmazás mind olyan, ami mellette szól.

2013. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindent leírtak, én is igy gondolom. Mindkettőnek megvan az előnye is meg a hátránya is. Összességében azért én is az okos mellett döntenék, inkább töltöm sokkal többször, de sokkal többet is tud.
2013. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"S5230"

Ezért nem szereted az érintőt.

2013. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na igen, s5230-on nincs is mit csodálkozni...:D annál bármelyik gombos teló jobb. én személy szerint mindkettőt kedvelem, és jól tudom használni. nekem jelenleg iPhone 4-em van, én sem nyomkodom állandóan, átlagosan 2-3 napig spórolva simán kibírja, pedig több mint 2 éves már.
2013. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!