Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C7 Vs. Turbo Sim?

Nokia C7 Vs. Turbo Sim?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék ,hogy van olyan Turbo Sim ami kompatibilis C7-el!


Hallottam olyat is ,hogy itthon tudok csinálni a telefonon egy olyan szoftverfrissítést (szoftvertelepítést) amitől független lesz a telefon!



2013. aug. 28. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Otthon nem lehet függetleniteni. Hogy jó e hozzá a turbo sim nem tudom.
2013. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Otthonrol is tudod sajat magadnak fuggetleniteni,olcsobban,mint a klonozo sim . [link] , 10 euro korul van a fuggetlenitese,csak egy usb madzag kell hozza ,par ora alatt ,egvan a kodja
2013. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Letöltöttem a programot ,regisztráltam!


Szóval ,ha most utalok megfelelő összeget(8.96Euro) a számlámra (mivel jelenleg nincs rajta) akkor már meg is tudom csinálni a függetlenítést?


Biztos kifüggetleníti? (nem átverés)?

2013. aug. 29. 02:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos,nem atveres . Biztonsagi okokbol a regisztracio utan 24 oraval tudsz eloszor fizetni csak (mehet paypallal is) . A telefonbol logot olvas, ezt elkuldi a szerverre es maris lathatod,hogy nagyjabol mikorra lesz kesz (mindig irja az aktualis varakozasi idot) . Ha kesz,akkor a kodokat megnezheted ,vagy ujra csatlakoztatod a telefont es akkor bekuldi a program,vagy kezzel beirod ( a 7-es vegu kodra lesz szukseged)
2013. aug. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

(PayPal-em elromlott ,ezért is maradok a kártyás fizetésnél)!


Holnapi nap folyamán meg is csinálom!

2013. aug. 29. 03:17
 6/7 A kérdező kommentje:

Miért van az hogy folyamatosan növeli az időt (Avarage waiting time)???

Illetve 24óra már eltelt a regisztrációm óta és még azóta sem enged fizetni!


Egyszer már kiírta ,hogy 1hour/24min. van hátra ,aztán most így 4órával utána 1hour/55min.-t ír!


Akkor ez most hogy működik???

2013. aug. 30. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ido a szerver terheltsegetol fugg ,egy telefont 3 perc alatt szamol ki,de ahogy pakoljak elotted fel akereseket ugy novekszik a varhato elkeszulesi ido is. A reg.utan 24 oraval mar elvileg engednie kellene a fizetest - nem tudom mi lehet a gond - probalj meg irni nekik .
2013. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!