Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nm kapcsolodik az...

Miért nm kapcsolodik az itthoni Wifimhez az Xperia E?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy Xperia E-t és nem kapcsolodik a Wifihez hanem csak kiírja hogy mentve, a jelre azt írja hogy kiváló és minden többi Wifire csatlakozik csak az otthonira nem, egyébként olvastam hogy másnak is ez a baja ezzel a telóval hogy ami otthon van wifi arra nem kapcsolodik,erre mi megoldás?

2013. aug. 28. 19:34
 1/6 doni1201 ***** válasza:

Sajnos ez nem egyedi probléma Xperia E-n. (Legalábbis ahogy olvastam az androidforums.com-on) Több megoldás is lehet.

1.A beállításokban a Beállítási útmutatón keresztül állítod be a WiFi kapcsolatot.

2.Vagy frissíted a router szoftverét.

3.Ha egyik sem oldja meg a problémát, akkor a router titkosítási módjával lesz a probléma. Mivel az Xperia E valamiért nem támogatja a WPA/WPA2-PSK titkosítási módokat egyes WiFi routereknél. WEP-re kell átállítani ezt a módot a routeren.

(Ez egy gyengébb titkosítási protokoll, de otthoni használatnál ez nem hiszem, hogy gond lenne)

2013. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Parti Sándor válasza:
Üdv,légyszi valaki írja le a teljes folyamatot,melyik routert kell frissíteni és hol?
2013. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vazze001 válasza:
Sikerült megoldanod?Mert én se tudom beállítani!
2014. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sikerült, méghozzá el nem hiszed és még én se hiszem el magamnak se a mai napig.

Vettem egy új hálókártyát gépbe amire rá van kötve Modem.

És Lám feltudtam csatlakozni.

Azóta is tök jól működik!

Bár nemtom miköze egy hálókártyának a Modemhez na de mind1.

2014. júl. 24. 20:41
 5/6 vazze001 válasza:
Lehet hogy nekem is az a baj!Kéztől vettem át a telefont de a wifi az nem megy!utcai wifiket esetleg tudtál előtte használni mert én semmit pl pláza vagy akármit ami nyílt hálózatú!Felismeri a hálózatot de nem csatlakozik csak menti,vagy nagy ritkán csatlakozik de akkor se tölt be semmit!neked is ezek a hibák voltak?Mert remélem nem a telefonba rossz a wifi csak válogatós!
2014. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem külső nyílt wifiken mind müködött(aránylg).

Csak és kizárólag otthon nem volt jó de új hálókari óta müxik itt is :D

2014. júl. 28. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!